"Latvijas Avīze" aicina piedalīties vēstuļu konkursā "SIEVIETE LATVIJAI 2012"

Laikraksts „Latvijas Avīze” martā un aprīlī ikvienu aicina piedalīties ikgadējā vēstuļu konkursā „Sieviete Latvijai 2012”.


“Radoša sieviete laukos”, pēc tam – “Radoša sieviete Latvijā” un visbeidzot konkurss “Sieviete Latvijai” – tas ir vēstuļu konkurss, kas ļāvis mums iepazīt simtiem izcilu Latvijas sieviešu, kuras ik dienu veic nozīmīgus darbus savā ģimenē, novadā un pagastā – visas sabiedrības labā.
Šogad vēstuļu konkursu izsludinām jau 15 reizi – tāpēc gan konkurss, gan noslēguma pasākums pavisam noteikti būs īpašs.

Konkursa mērķis - apzināt, ļaut iepazīt un sumināt Latvijas sievietes, kuras veiksmīgi vada pašu spēkiem radītos uzņēmumus, kuras ar enerģiju, izdomu un sirds bagātību spēj iedvesmot citus, ir sabiedriski aktīvas un līdztekus ikdienas darbam un rūpēm par ģimeni paveic ko tādu, par ko nemaksā un reizēm pat paldies nepasaka, bet pabrīnās gan.

Latvijas ļaudis visās pilsētās un pagastos, neslēpiet savas izcilās sievietes, bet gan uzrakstiet par viņām! Par tām, kuras uzdrīkstas būt uzņēmējas, kuras stiprina ģimeni, kuras nesavtīgi darbojas sabiedrības labā. Labi vārdi, tāpat kā labi darbi, vienmēr atmaksājas!

Šogad aicinām Latvijas iedzīvotājus ieteikt savas kandidātes konkursam trīs nominācijās:
1. Par uzdrīkstēšanos būt uzņēmējai.
2. Par nesavtīgu darbu sabiedrības labā.
3. Par ģimenes stiprināšanu.
Konkursa mērķis ir meklēt un godāt sievietes, kuras uzdrīkstas realizēt drosmīgus projektus, nesavtīgi palīdz līdzcilvēkiem, ar mīlestību rūpējas par ģimeni un tuviniekiem.


Konkursam iesūtītos pieteikumus izvērtēs žūrija.
Balvu - braucienu uz Briseli laureātēm dāvinās Eiroparlamenta deputāte Inese Vaidere.
Arī labāko vēstuļu autori tiks pie vērtīgām dāvanām.

Kandidātes konkursam var pieteikt līdz 15. aprīlim. Ar konkursa noteikumiem var iepazīties laikrakstā "Latvijas Avīze", žurnālos "Mājas Viesis", „36,6°C” un "Praktiskais Latvietis", kā arī portālā draugiem.lv/sievietelatvijai.  Sīkāka informācija un aizpildāma anketa atrodama „Latvijas Avīzes” mājas lapā www.la.lv.
Konkursu atbalsta  biedrība „Līdere”, Latvijas Lauku sieviešu apvienība, uzņēmums „Kiwi Cosmetics” , Latvijas Pašvaldību savienība, portāli Mammam.lv  un Draugiem.lv.