Pārtikas nozares forums - 6.jūlijs

Lielākais vairākums ES dalībvalstu aizstāv savus ražotājus, īstenojot pārdomātu nodokļu politiku un nozares attīstības stratēģiju. Vai tā tas būs arī Latvijā?

Aicinam ikvienu piedalīties pasākumā, kura mērķis ir sekmēt diskusiju un ideju apmaiņu par nepieciešamajiem risinājumiem nozares eksportspējas uzlabošanai un nākotnes attīstības stratēģijas pilnveidei.

Pasākumā piedalīsies arī pasaulē atzīti Itālijas nodokļu eksperti, daloties pieredzē par PVN darījumiem Eiropas Kopienas ietvaros un PVN piemērošanu nacionālajās nodokļu sistēmās.

Pateicoties DNB bankas atbalstam dalība pasākumā ir bez maksas.

Foruma darba kārtība:

I daļa 9.30 – 12.00

·         LR zemkopības ministres Laimdota Straujumas uzruna
·         Konkurētspējīgas un ilgtspējīgas pārtikas nozares attītības veicināšana. LR Zemkopības ministrijas Valsts sekretāra vietniece Rigonda Lerhe
·         Pārtikas rūpniecības nozare kā viens no Latvijas ekonomikas izaugsmes stūrakmeņiem. DNB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes klientu projektu vadītājs Krišjānis Znotiņš
·         Zinātnes un ražotāju sadarbība. LLU TPK Tehnoloģiju un zināšanu pārneses centra vadītāja, Pārtikas tehnoloģijas fakultātes docente Sandra Muižniece-Brasava
·         Konkurētspējas paaugstināšana, izmantojot inovatīvus mārketinga paņēmienus. Inversa AB vadītāja Kristina Klamand (Christina Klamand, Zviedrija)

II daļa 13.00 – 16.00

·         Samazinātās PVN likmes piemērošana: no 2006/112/CE Direktīvas līdz nacionālām nodokļu tiesību normām. LUM Jean Monnet–Bari universitātes nodokļu tiesību profesors, bijušais Romas Nacionālās grāmatvežu un auditoru apvienības prezidents Mario Damiani (Itālija)
·         PVN darījumos Eiropas Kopienas ietvaros un PVN piemērošana nacionālajā nodokļu sistēmā. LUM Jean Monnet – Bari universitāte Nodokļu tiesību pētniece Končeta Riči (Concetta Ricci, Itālija)
·         30 LR nodokļu politika pārtikas nozares konkurētspējas veicināšanai. Padziļinātās sadarbības programmas īstenošana – dalībnieka statusa iegūšana un ieguvumi uzņēmējiem. Valsts krīzes menedžments pārtikas nozarei – „nodokļu brīvdienas”. LR Finanšu ministrijas Nodokļu administrēšanas un grāmatvedības politikas departamenta vadītāja Jana Salmiņa
·         Nozares uzņēmēju, sabiedrisko organizāciju un valsts institūciju pārstāvju diskusija

 
Pieteikties: http://konferences.db.lv vai ilze.jekabsone@dienasmediji.lv
Tālr. uzziņām: 67084538