LZF konference „Jauniešu iespējas Latvijas laukos”

Latvijas Zemnieku Federācija ielūdz jauniešus uz Latvijas lauku jauniešu konferenci „Jauniešu iespējas Latvijas laukos”, kas notiks š.g. 24. augustā Limbažu novada domes zālē

2012. gada 24. augustā, plkst.10:30 Limbažu novada domē, Limbažos (Rīgas iela 16)

10:30-11:00 Dalībnieku reģistrācija, kafija
11:00 Konferences atklāšana


Latvijā, Eiropā un visā pasaulē tiek diskutēts par jauniešu emigrāciju uz pilsētām un viņu iespējām un motivāciju dzīvot laukos. Interesanti, ka lielākoties, diskutējot par jauniešu iespējām un motivāciju atgriezties, dzīvot un strādāt laukos, savu viedokli izsaka pieaugušie, kuri domā, ka viņi izprot jauniešu vajadzības, bet reti tiek pajautāts pašiem jauniešiem, tādēļ:

Aicinām uzrunāt jauniešus (14-30 g.v.) un iedrošināt viņus piedalīties konferencē „Jauniešu iespējas Latvijas laukos”, kur kopā ar citiem jauniešiem diskutēt par viņiem svarīgiem jautājumiem – izglītību, darbu un atpūtu.

Lai vajadzīgā daudzumā sagatavotu materiālus un pasūtītu pusdienas aicinām Jūs līdz 20.augustam reģistrēt savu dalību konferencē šeit: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dExM...


Konferences dienas kārtība atrodama pielikumā!

 
Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar LZF biroju:
LZF Biroja Administrators
AINĀRS LIEPIŅŠ
Mob.tālr. 29476395
E-pasts: lzf2@inbox.lv
vai: lzf2@inbox.lv
www.lzf.lv
 

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 644.5 KB