A.Krauze tiekas ar EP deputātu Albertu Dess

Informējam, ka 27. un 28.augustā LOSP valdes loceklis Armands Krauze piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāta Alberta Dess vizītē, ko organizē Zemkopības ministrija. Vizītē piedalīsies arī Zemkopības ministre Laimdota Straujuma un citu NVO pārstāvji. Divu dienu laikā vizītes dalībnieki tiks iepazīstināti ar Latvijas lauku saimniecībām un pārrunās tiešmaksājumu jautājumu ar Latvijas valdības un lauksaimniecības nozares vadītājiem.

Vizītes laikā tiks apmeklēta Babītes novada Babītes pagasta piena ražošanas saimniecība SIA „Ozoli Eko”, kuras ganāmpulkā ir 260 liellopu, tostarp 130 slaucamo govju. Saimniecība apstrādā 430 hektārus lauksaimniecības zemes un rūpējas arī par 70 zirgiem. Dienas otrajā pusē dalībnieki apmeklēs Tukuma novada Džūkstes pagasta bioloģisko saimniecību „Geidas”, kura apstrādā 80 hektārus lauksaimniecības zemes un kopj 14 slaucamo govju ganāmpulku. Tiks apmeklēta arī Jaunpils novada Jaunpils pagasta piena pārstrādes akciju sabiedrība „Jaunpils piens”.

Otrdien, 28.augustā, Eiropas Parlamenta deputāts, Eiropas Tautas partijas Eiropas Parlamenta grupas lauksaimniecības jautājumu koordinators Alberts Dess tiksies ar zemkopības ministri Laimdotu Straujumu un vizītes dalībniekiem, lai pārrunātu ES tiešmaksājumu izlīdzināšanu lauksaimniekiem, kā arī Eiropas Parlamenta un Latvijas viedokli šajā jautājum