ZM pasniegs medaļas "Par centību" un Atzinības rakstus arī LOSP pārstāvjiem

Medaļa "Par centību" LOSP valdes loceklim Armandam Krauzem

16.novembrī, sagaidot Latvijas proklamēšanas 94.gadadienu, zemkopības ministre Laimdota Straujuma par augstiem sasniegumiem apbalvos 31 lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības un pārtikas aprites darbinieku.

Zemkopības ministre pasniegs Ministru kabineta Atzinības rakstu, Zemkopības ministrijas (ZM) medaļas "Par centību", kā arī ZM Atzinības rakstus un Zivju fonda Atzinības rakstus.

Medaļu "Par centību" saņems Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes loceklis Armands Krauze.

Savukārt ZM Atzinības rakstu saņems LOSP vadošā eksperte Ginta Jakobsone, biedrības "Latvijas Zemnieku federācija" valdes loceklis Agris Veide un biedrības "Lauksaimnieku apvienība" valdes priekšsēdētāja vietniece Sandra Stricka.

Medaļu "Par centību" ZM 16 gadus piešķir par nozīmīgu ieguldījumu lauksaimniecībā, kā arī par ilggadēju un godprātīgu darbu. Ar Atzinības rakstu apbalvo par jaunu tehnoloģiju ieviešanu, radošu un organizatorisku ieguldījumu nozīmīgos pasākumos un apzinīgi pildītiem amata pienākumiem. Savukārt Zivju fonda Atzinības rakstu piešķir par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem zivju resursu pavairošanā un atražošanā, zivju resursu aizsardzībā, zivsaimniecības zinātniski pētnieciskajā darbā, sabiedrības izglītošanā un informācijas atspoguļošanā plašsaziņas līdzekļos, popularizējot saudzīgu un ilgtspējīgu zivju resursu izmantošanu un zivsaimniecības nozari kopumā.

Apbalvojumu pasniegšana plānota piektdien, 16.novembrī, ZM ēkas konferenču zālē Republikas laukumā 2. Sākums plkst.12.

APSVEICAM!
LOSP lepns par savējiem!