„Būsim patrioti, izvēlēsimies Latvijas preces un svētku laikā boikotēsim Eiropas ražojumus, ” aicina Latvijas lauksaimnieku pārstāvis Eiropas Savienībā, Armands Krauze

Latvijas lauksaimnieku pārstāvis Eiropas Savienībā, Armands Krauze, atbalsta zemnieku rīkotās protesta akcijas un plāno iesaistīties tajās 22. novembrī, Briselē, pie Eiropas Padomes, sagaidot Baltijas valstu traktoru, un 26. novembrī, piketējot kopā ar zemniekiem pie Eiropas Parlamenta. Krauze aicina visus Latvijas iedzīvotājus, tai skaitā politiķus un ierēdņus būt kopā ar mūsu amatniekiem, strādājošiem un lauksaimniekiem atbalstot akciju “Nepērc svešu” un boikotējot citās Eiropas valstīs ražotās preces.

„Daudziem no mums ir nolaidušās rokas, esam ieslīguši pilnīgā vienaldzībā. Arī daudzas amatpersonas un politiķi aizmirst par savu dzimteni un sarkst, kad Eiropā ir jāaizstāv Latvija, jo iespējams to nesapratīs Eiropas Savienības varenie. Kaut kur klusi zem deguna bubinot, viņi neveiksmīgi cenšas atbalstīt Latvijas ražotājus un iedzīvotājus. Un kad beidzot ir nokļuvuši zem Eiropas lupas baidās atklāti izteikties un atbalstīt mūsu dzimteni, cerot uz pabirām ko atmetīs Eiropas vecās valstis Latvijai vai vēl sliktāk, cerot paši iegūt kādu siltu amatpersonas vietiņu Eiropas institūcijās. To redz ikviens Latvijas iedzīvotājs - pensionāri, strādājošie un studenti,” Armands Krauze.

Nesen noslēdzās konkurss Latvijas augstskolu studentiem “Latvijā runā, Eiropa dzird”. Konkursa uzvarētāja, Latvijas Universitātes studente Karīna Oborūne savā darbā uzsvēra - lai Eiropa mūs sadzirdētu mums ir jārīkojas atbilstoši un jāboikotē svešzemju produkti nevis jābaidās par to, ko teiks Eiropa.

A.Krauze uzsver, ka tikai kopīgi rīkojoties ir iespējams sasniegt labus rezultātus. Arī lauksaimniekiem ir svarīgi zināt, ka viņi nav vieni, ka ikviens Latvijas iedzīvotājās iestājas par saviem cilvēkiem. Šodien visi kopā cīnāmies par lauksaimniekiem, bet jau rīt cīnīsimies par amatniekiem, uzņēmējiem un citām mums svarīgām nozarēm.

„Latvijas lauksaimnieku organizācijas, kas pārstāv vairāk kā desmit tūkstošus lauksaimnieku, ir deleģējušas mani pārstāvēt zemnieku intereses Briselē, Eiropas Ekonomikas un Sociālo lietu komitejā un man nav dotas pilnvaras piekāpties eirofīļu spiedienam. Eirokrāti Briselē un pat dažas amatpersonas Latvijā domā, ka mums Latvijas pārstāvjiem Eiropas institūcijās ir jābūt Eiropiski domājošiem, ka mums ir jāaizmirst dzimtene. Nē, es to nedarīšu un vēl jo vairāk, es kā šīs Eiropas institūcijas loceklis aicinu visus Latvijas iedzīvotājus palīdzēt mūsu dzimtenei un atbalstīt Latvijas uzņēmēju akciju “Nepērc svešu”!  
Es aicinu gan valsts svētku laikā, gan arī gatavojoties Ziemassvētkiem un gadu mijai, izvēlēties tikai Latvijā ražotās preces un pilnībā boikotēt importu, lai atbalstītu Latvijas uzņēmumos strādājošos, tai skaitā savus radus, draugus, paziņas un vienkārši citus Latvijā strādājošos. Katrs lats ko iztērējam pērkot Latvijas preci palīdzēs iedegt svētku svecīti pie Latvijā strādājošā vai pie Latvijas pensionāra svētku galda, savukārt katrs lats ko tērēsiet importam veicinās daudzu mīļu un tuvu cilvēku došanos laimes meklējumos svešumā,” Armands Krauze.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Zēģele
Tālr.: + 371 26409474
E-pasts: ieva@strops.lv

Papildus informācija:
Armands Krauze
Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes loceklis un
Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas loceklis
Tālr. +371 67027274
E-pasts: krauze@strops.lv