Ātrās saites

Projekta dokumenti

Aicinām piedalīties konferencē „Lauku dzīve Tev un Man!”

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 02.12.2013

4.decembrī Jelgavā, Jelgavas kultūras namā, Kr. Barona ielā 6, notiks projekta „KLP – Lauki ienāk pilsētā” noslēguma konference „Lauku dzīve Tev un Man!”. Konferencē aicinām piedalīties visus pilsētu un lauku iedzīvotājus, kam rūp Latvijas lauku nākotne!

Aicinām piedalīties konferencē „Lauku dzīve Tev un Man!”

Sarmīte Stūriška's picture
Autors:
Sarmīte Stūriška | Publicēts: 15.11.2013

Aicinām pilsētu un lauku iedzīvotājus, kam rūp Latvijas lauku nākotne, piedalīties projekta „KLP – Lauki ienāk pilsētā” noslēguma konferencē „Lauku dzīve Tev un Man!” šī gada 4.decembrī Jelgavā!

Turpinās diskusiju cikls - Kas ir KLP?

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 07.11.2013

No 13.septembra projekta „KLP – Lauki ienāk pilsētā” ietvaros, tika uzsākts diskusiju cikls – jauniešu izpratne par kopējo lauksaimniecības politiku (KLP). Diskusiju mērķauditorija ir dažādu nacionalitāšu lauku un pilsētu jaunieši. Projekta ietvaros tika veikts pētījums, kura rezultāti tiek izmantoti veidojot jauniešu diskusijas, lai informētu viņus par KLP. Kopējais diskusiju cikls notiek trīs projekta partnerorganizāciju valstīs – Latvijā, Lietuvā un Polijā.

Atgādinām - Lauki ienāks Rīgā - 14.septembris!

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 13.09.2013

14.septembrī no plkst. 10.00 – 20.00 Spīķeru kvartālā (Maskavas ielā 4, Rīgā) un Krasta ielā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai aicinam visus interesentus – pilsētas iedzīvotājus un viesus piedalīties pasākumā Lauki ienāk pilsētā, kurā ikviens varēs izjust lauku klātbūtni, izprast un iepazīties ar lauksaimniecības lomu ikdienā.

Tiek uzsākts diskusiju cikls - Kas ir KLP?

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 12.09.2013

No 13.septembra projekta „KLP – Lauki ienāk pilsētā” ietvaros, tiek uzsākts diskusiju cikls – jauniešu izpratne par kopējo lauksaimniecības politiku (KLP). Diskusiju mērķauditorija ir dažādu nacionalitāšu lauku un pilsētu jaunieši. Projekta ietvaros tika veikts pētījums, kura rezultāti tiks izmantoti veidojot jauniešu diskusijas, lai informētu viņus par KLP. Kopējais diskusiju cikls notiks trīs projekta partnerorganizāciju valstīs – Latvijā, Lietuvā un Polijā.

LOSP: govis, zirgi, aitas, kazas, sivēni, truši un mājputni izjutīs Rīgas gaisotni

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 12.09.2013

14.septembrī no plkst. 10.00 – 20.00 Krasta ielā no Dzelzceļa tilta līdz Spīķeru kvartālam, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina visus interesentus uz pasākumu KLP – Lauki ienāk pilsētā, lai izjustu lauku un lauksaimniecības klātbūtni pilsētas vidē – Latvijas galvaspilsētā – Rīgā! LOSP galvenā aktivitāte tiks vērsta uz pasākuma lopkopības stenda darbību, kur jebkurš varēs iepazīties, redzēt, sasmaržot, sajust, sataustīt lopkopības nozares specifiku un atšķirību uz pārējo lauksaimniecības nozaru fona.

Uzbursim lauku vidi Rīgā!

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 11.09.2013

14.septembrī no plkst. 10.00 – 20.00 Spīķeru kvartālā (Maskavas ielā 4, Rīgā) un Krasta ielā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) dalīborganizācijas aicina visus interesentus – pilsētas iedzīvotājus un viesus piedalīties pasākumā Lauki ienāk pilsētā, kurā ikviens varēs izjust lauku klātbūtni, izprast un iepazīties ar lauksaimniecības lomu ikdienā.

Fotokonkurss - Parādi, kā Tu redzi laukus

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 30.08.2013

No 30.augusta līdz 27.oktobra plkst.17:00 Eiropas Komisijas projekta “CAP: Back to Countryside” (KLP: Lauki ienāk pilsētā) ietvaros, tiek izsludināts fotokonkurss jauniešiem. Projekta īstenotāju mērķis ir ar konkursa palīdzību, caur fotogrāfijām iegūt priekšstatu par jauniešu uzskatiem, kā lauksaimniecība ietekmē pilsētas un tās iedzīvotāju ikdienu, kā un kur jaunieši saskaras un kā redz laukus – dzīvojot gan pilsētas vidē, gan laukos. Piemēram, pārtikas preces veikalu plauktos, vilnas zeķes kājās, bišu stropi pilsētas centrā.

14. septembrī Rīgā norisināsies vērienīgs pasākums Lauki ienāk pilsētā

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 27.08.2013

Nodibinājums Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai, Rīgas dome un Zemkopības ministrija 2013. gada 14. septembrī aicina interesentus – pilsētas iedzīvotājus un viesus – piedalīties pasākumā Lauki ienāk pilsētā, kāds Rīgas vēsturē līdz šim nav bijis. Pasākums notiks Spīķeru kvartālā (Maskavas ielā 4, Rīgā) un Krasta ielā no Dzelzceļa tilta līdz Turgeņeva ielai, sākums pulksten 10.00.

Lauki ienāk Jelgavā!

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 22.08.2013

24.augustā no plkst. 10:00 – 15:00 Jelgavā, Raiņa parkā notiks informatīvās kampaņas „KLP - Lauki ienāk pilsētā” pasākums, kurā ar degustācijām, Latvijai raksturīgiem mājlopiem un mājputniem, ar lauksaimniecības nozaru dižošanos, kā arī ar spēlēm un konkursiem visām paaudzēm tiks popularizēta lauksaimniecības nozare, tās produkti, pakalpojumi un izglītība.