Ātrās saites

Aicinām piedalīties konferencē „Lauku dzīve Tev un Man!”

Aicinām pilsētu un lauku iedzīvotājus, kam rūp Latvijas lauku nākotne, piedalīties projekta „KLP – Lauki ienāk pilsētā” noslēguma konferencē „Lauku dzīve Tev un Man!” šī gada 4.decembrī Jelgavā!

Uzaicinām Jūs uz Eiropas Komisijas projekta” KLP: Lauki ienāk pilsētā „ (līguma Nr. AGRI-2013-0086) noslēguma konferenci „Lauku dzīve Tev un Man!”, kuru organizē Latvijas Lauksaimniecības universitāte, biedrības „Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome”, „Zemnieku saeima” un „Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai”.

Norises laiks: 2013. gada 4.decembris

Vieta: Jelgavas Kultūras nams, Kr. Barona iela 6, Jelgava.

Mērķauditorija: Pilsētu un lauku iedzīvotāji, kam rūp Latvijas lauku nākotne.

Konferences mērķis: Latvijā un visā Eiropas Savienībā cilvēkiem ir attālināta izpratne par lauku politikas lomu ikkatra dzīvē, tālab vēlamies rast instrumentus kā to varētu labot. Kāpēc ir nepieciešams atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai? Kādas prasības ir jāievēro lauku cilvēkiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu, drošu pārtiku?

Aicinām konferencē piedalīties jauniešus, jauniešu organizācijas, lauksaimniekus, lauksaimnieku organizācijas, pilsētniekus, lauciniekus, profesionālajā izglītībā iesaistītos, kā arī citus interesentus, kam rūp Latvijas lauku nākotne!

Lūdzam pieteikties dalībai konferencē zvanot uz tel. nr. 26340144 vai sūtot e-pastu uz adresi: daila.pastare@llu.lv

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 99.5 KB