Ātrās saites

Aicinām piedalīties konferencē „Lauku dzīve Tev un Man!”

4.decembrī Jelgavā, Jelgavas kultūras namā, Kr. Barona ielā 6, notiks projekta „KLP – Lauki ienāk pilsētā” noslēguma konference „Lauku dzīve Tev un Man!”. Konferencē aicinām piedalīties visus pilsētu un lauku iedzīvotājus, kam rūp Latvijas lauku nākotne!

Konference „Lauku dzīve Tev un Man!”, notiek Eiropas Komisijas projekta” KLP: Lauki ienāk pilsētā ietvaros un to organizē Latvijas Lauksaimniecības universitāte, biedrības „Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome”, „Zemnieku saeima” un „Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai”.

Konferences mērķis: Vēlamies rast instrumentus, kā uzlabot Latvijā un visā Eiropas Savienībā cilvēkiem izpratni par lauku politikas lomu ikkatra dzīvē. Kāpēc ir nepieciešams atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai? Kādas prasības ir jāievēro lauku cilvēkiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu pārtiku?

Aicinām konferencē piedalīties jauniešus, jauniešu organizācijas, lauksaimniekus, lauksaimnieku organizācijas, pilsētu un lauku iedzīvotājus, profesionālajā izglītībā iesaistītos, kā arī citus interesentus, kam rūp Latvijas lauku nākotne!

Lūdzam pieteikties dalībai konferencē zvanot uz tel. nr. 26340144 vai sūtot e-pastu uz adresi: daila.pastare@llu.lv

 

Plašāka informācija:

 

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 99.5 KB