Ātrās saites

Lauksaimniecības jaunumi

LOSP regulāri seko līdz jaunumiem un aktivitātēm lauksaimniecības un likumdošanas sektorā. Šajā sadaļā varat apskatīt jaunāko aktuālo informāciju, vai arī kreisajā pusē izvēlēties Jums atbilstošo rakstu grupas vai arhīvu.

Maija mēneša trešā infolapa ir klāt!

Publicēts: 26.05.2023

Aizvadīta kārtējā darba nedēļa - atskatīsimies uz paveikto un ieskatīsimies arī nākamās

Latvijas delegācija pieredzes apmaiņas vizītē Vācijā diskutē par zemes politiku

Publicēts: 23.05.2023

Šā gada 22.-25. maijā norisinās lauksaimniecības nozares pieredzes apmaiņas vizīte Berlīnē, Vācijā, kur piedalās LOSP valdes pr-js Guntis Gūtmanis kopā ar Zemkopības ministrijas un ALTUM pārstāvjiem.   Zemkopības ministrijas organizētā pieredzes apmaiņas vizīte norisinās, lai diksutētu un gūtu informāciju un priekšstatu par zemes politikas jautājumiem Vācijā.   Šodien - 23.

Maija mēneša otrā infolapa ir klāt!

Publicēts: 20.05.2023

Aizvadīta pagarinātā darba nedēļa - atskatīsimies uz paveikto un ieskatīsimies nākamās n

LOSP aicina valdību nekavējoties izsludināt ārkārtas stāvokli piensaimniecības nozarē

Publicēts: 18.05.2023

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) Piena nozares darba grupas sēdē - šā gada 17. maijā, dalīborganizāciju biedri pieņēma lēmumu aicināt valdību nekavējoties izsludināt ārkārtas stāvokli Latvijas piensaimniecības nozarē. Sēdes ietvaros izstrādāti priekšlikumi nekavējošai krīzes situācijas risināšanai, kā arī nozares sakārtošanas un attīstības ilgtermiņa risinājumi.   Norādāms, ka jau kopš šā gada februāra mēneša piena ražotāji ir spiesti strādāt zem pašizmaksas.

Maija mēneša pirmā infolapa jau pieejama!

Publicēts: 12.05.2023

Aizvadīta Latvijas valsts svētku nedēļa, kā arī jau pirmās divas maija mēneša darba nedēļas - atskatīsimies uz paveikto un ieskatīsimies nākamās nedēļas darbu plānā!  

Aizvadīta plaša diskusija par brīvpusdienām skolās ar Latvijā audzētu pārtiku

Publicēts: 11.05.2023

Šā gada 10.maijā norisinājās dialogs "Bērnu ēdināšanas sistēmas transformēšana Latvijā", kurā piedalījās LOSP dalīborganizāciju pārstāvji, kā arī nozaru ministri - vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, zemkopības ministrs Didzis Šmits un veselības ministre Līga Meņģelsone.   Diskusija norisinājās Laurenču sākumskolā, Siguldā, kur klātesošie diskutēja par bērnu ēdināšanas sistēmas esošo kārtību, kā arī nepieciešamajām izmaiņām.   Turklāt interese par šo tematu bija ļoti liela – uz pasākumu Laurenču skolā bij

LOSP parakstījusi sadarbības memorandu ar Ukrainas lauksaimniecības NVO delegāciju

Publicēts: 09.05.2023

Šā gada 9. maijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) vadība tikās ar Ukrainas lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Tika pārrunāti savstarpējās sadarbības jautājumi, tajā skaitā pārtikas produkcijas importa un eksporta iespējamie risinājumi, kā arī parakstīts sadarbības memorands.   LOSP valdes priekšsēdētājs Guntis Gūtmanis: “Latvija nupat - aizvadītajā nedēļā, svinēja Latvijas valsts Neatkarības atjaunošanas dienu.

Aprīļa trešā infolapa ir klāt!

Publicēts: 22.04.2023

Laiks rit vēja spārniem, un aprīļa mēnesi

Aprīļa otrā infolapa ir klāt!

Publicēts: 14.04.2023

Lieldienu svētku brīvdienas ir aizvadītas, atskatīsimies uz paveikto šonedēļ un ieskatīsimies arī nākamās nedēļas plānos!