Ātrās saites

LAT-LIT projekta dokumentācija

Pārrobežu sadarbība un iespējas, kurām nav robežu!

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 31.10.2011

Šodien, 31.oktobrī Jelgavā notiks projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” noslēguma sanāksme, kurā tiks pārrunāti projektā noteiktie mērķi un sasniegtie rezultāti. Tāpat sanāksmē tiks pārrunāti projektā iesaistīto jauniešu vērtējumi un projekta administratīvie jautājumi, kas palīdzēs atrast kopsaucējus un ieteikumus turpmākajai sadarbībai, jau citu projektu ietvaros. Gada garumā projektā iesaistītie jaunieši no Latvijas un Lietuvas piedalījās darba grupās, pieredzes apmaiņas braucienos un paralēli strādāja pie savu biznesa plānu izstrādāšanas.

Forums jauniešiem – par aktuālo jaunajiem lauksaimniekiem

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 25.10.2011

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” ietvaros ir izveidots forums, lai veicinātu jauno lauksaimnieku sadarbību un informācijas apmaiņu starp Latvijas un Lietuvas jauniešiem.Forums izveidots projekta partnera – Latvijas Jauno zemnieku kluba mājas lapā:  http://forums.jzk.lv.Foruma mērķis ir veicināt jauniešu sadarbību, informācijas apmaiņu un lauksaimniecības prestiža celšanu.

Projekta “Nākotne bez robežām” noslēguma brauciens uz Poliju

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 24.10.2011

No 21.līdz 24.oktobrim vairāki Latvijas un Lietuvas jaunieši piedalās pieredzes apmaiņas braucienā Polijā, kas tiek organizēts projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” ietvaros.

Jauniešiem inovatīvas un realizējamas biznesa idejas, kas vērstas uz pierobežas teritorijas attīstību

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 06.10.2011

No 29.septembra līdz 2.oktobrim Ventspilī norisinājās projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” noslēguma nometne.

Projekta “Nākotne bez robežām” noslēguma nometne Ventspilī

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 27.09.2011

No 29.septembra līdz 2.oktobrim Ventspilī norisināsies projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” noslēguma nometne.Nometne tiek organizēta Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” ietvaros. Projekta pamatmērķis ir palielināt lauksaimniecības nozares prestižu Latvijas – Lietuvas jauniešu vidū, vienlaicīgi veicinot uzņēmējdarbības attīstību un nacionālo tradīciju saglabāšanu.

Aicinām piedalīties seminārā “Par biznesa uzsākšanas iespējām”

Krista Garkalne's picture
Autors:
Krista Garkalne | Publicēts: 07.09.2011

Aicinām jauniešus un vietējos reģiona iedzīvotājus piedalīties  seminārā “Par biznesa uzsākšanas iespējām”.

Semināru prezentācijas projektā „Bez robežām” (Presentations of seminars in the Project „Without Borders”)

LOSP redakcija's picture
Autors:
LOSP | Publicēts: 10.06.2011

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” prezentācijas. Presentations of the Project “New Business Ideas through Old Traditions - Future without Borders” (Latvia – Lithuania Cross Border Cooperation Programme)

Projekts „Nākotne bez robežām”: Jaunieši pievēršas mārketinga jautājumiem

LOSP redakcija's picture
Autors:
LOSP | Publicēts: 03.05.2011

Mārketings ir būtisks instruments jebkuras biznesa idejas realizācijā un ir viens no veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatiem. Tāpēc no 6. līdz 7.maijam Lietuvā - Pasvalio reģionā, Paņevežas rajonā notiks projekta “Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” trešais seminārs, kas veltīts mārketingam, lai jauniešiem sniegtu pilnvērtīgākas zināšanas šajā jautājumā.