Ātrās saites

TRAKTORDIENA 2016

Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar partneriem –Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru” un akciju sabiedrību „Agrofirma Tērvete” – 2016. gada 28. maijā visus lauksaimniecības nozares un tehnikas interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus aicina uz tadicionālo pasākumu TRAKTORDIENA 2016, kas šogad atgriežas vietā, kur 2010. gadā notika pirmā kopā sanākšana – AS „Agrofirma Tērvete” laukā “Anšķini”, Tērvetes pagastā, Tērvetes novadā. 

Pasākums „TRAKTORDIENA 2016” šī gada 28. maijā:

pasaulē lielāko un pazīstamāko zīmolu traktoru sacensības piecās jaudas disciplīnās;

lauksaimniecības tehnikas praktiskie demonstrējumi;

iespēja satikt vairāk kā 90 pasākuma dalībniekus – valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjus, dažādu lauksaimniecības nozaru speciālistus, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Uz lauka blakus jautrām un izglītojošām aktivitātēm pasākuma tehniskākie dalībnieki demonstrēs sējmašīnas, kultivatorus un citus augsnes apstrādes agregātus, kam līdzi varēs sekot ikviens pasākuma apmeklētājs. 

Pasākums notiks jau septīto reizi un tā mērķis ir– veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp uzņēmējiem, lauksaimniecības nozares speciālistiem, valsts un nevalstiskā sektora pārstāvjiem un interesentiem, dodot iespēju visiem satikties vienuviet, iegūt informāciju, izglītoties, izklaidēties un iepazīt Latvijas lauksaimniecību un laukus. 

 

 Video ieskats Traktordienas arhīvā: http://www.traktordiena.lv/traktordienu-arhīvs.html