Ātrās saites

Šogad Rīgas Ziedu Balle svinēs 10 gadu jubileju

Rīgas Ziedu Balle 2011

No 7. līdz 10. jūlijam visi puķu un dārzu mīļotāji tiek aicināti uz gada lielākajiem dārzu svētkiem Rīgas Ziedu Balli, kas notiks Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā, Kandavas ielā 2. Jau desmito gadu svētku viesus priecēs vasaras puķu krāšņums, dažādi citi ziedoši un neziedoši augi. Rīgas Ziedu Balli 8. jūlijā no plkst. 19.00 kuplinās Madlienas pūtēju orķestris.

Pašlaik Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā pulcējas radoši noskaņoti augumīļi un notiek gatavošanās ballei: tiek veidotas floristu kompozīcijas un dārza dizaina objekti. Izstādes ietvaros notiekošā dārza dizaina konkursa šīgada tēma ir „Augi ienāk Rīgā”, kas aizsāk Rīgas Ziedu Balles četru gadu ciklu, kura kulminācija būs Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas norišu laikā 2014. gadā.

Rīgas Ziedu Balles desmitās dzimšanas dienas pārsteigums būs orhideju un akvāriju augu izstāde, bet piektdien, 8. jūlija vakarā - iespēja baudīt dārzu Madlienas pūtēju orķestra pavadībā: koncerta sākums plkst. 19.00. Bērniem Ziedu Balles laikā būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un doties izjādē ar zirgu. Rosīgie varēs iegādāties stādus, dārza lietas un saņemt speciālistu konsultācijas. Koku paēnā būs iespēja baudīt dārza burvību un atpūsties, iemalkojot tasi kafijas, bet 10. jūlijā no plkst. 16.00 gaidāma izstādes augu un ziedu izpārdošana.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Rīgas Ziedu Balle apmeklētājiem atvērta no plkst. 9:00 līdz 19:00, piektdien – līdz plks. 22:00. Ieejas maksa: skolēniem Ls 1,50, pensionāriem un studentiem – Ls 2,00, pieaugušajiem – Ls 2,50. Ieeja bez maksas: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem, bērniem bāreņiem, daudzbērnu ģimenēm, politiski represētajām personām un Latvijas Dārzu biedrības biedriem.

Informāciju sagatavoja: LU Preses centrs

Papildus informācija:
LU Botāniskais dārzs
Anta Sparinska
Tālr.: 29446249, 67450852