Ātrās saites

Projekta „Nākotne bez robežām” seminārs par izglītību

LAT-LIT projekts

3.martā Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” seminārs par izglītību.

Semināra laikā LLU pārstāvis Gatis Kasparinskis iepazīstinās klātesošos ar savstarpējām sadarbības iespējām starp Latvijas un Lietuvas universitātēm, kas nākotnē varētu garantēt daudz lielāku informācijas un studentu apmaiņu nekā līdz šim.

Kā jau informējām, projektā ir iesaistīti 16 Latvijas un 15 Lietuvas studenti. Lietuvas studenti, semināra laikā prezentēs sagatavoto informācijas pieejamības analīzi, ieteikumus, uzlabojumus Latvijas Lauksaimniecības universitātei, savukārt Latvijas studenti klātesošajiem prezentēs SVID (stipro pušu, vājo pušu, iespēju un draudu) analīzi attiecībā uz LLU Ekonomikas fakultātes programmām.

Pēc studentu sniegtajām prezentācijām, sekos darbs grupās, kura laikā paredzēts sagatavot ieteikumus un priekšlikumus, lai uzlabotu un stiprinātu sadarbību starp Lietuvas Lauksaimniecības universitāti un Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Diskusijas mērķis ir veidot lauksaimniecības izglītību daudz pievilcīgāku un palielināt tās prestižu jauniešu vidū.

Projekts „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” tiek īstenots pateicoties Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007 – 2013 finansējumam. Lai īstenotu projekta noteiktos mērķus, projektā ir iesaistīti 4 projekta partneri: Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome, Lietuvas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Jauno zemnieku klubs un Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Projekta galvenais mērķis ir palielināt lauksaimniecības nozares prestižu Latvijas – Lietuvas jauniešu vidū, vienlaicīgi veicinot uzņēmējdarbības attīstību un nacionālo tradīciju saglabāšanu.

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 252 KB