Ātrās saites

Kandavas lauksaimniecības tehnikums

Grupa: 
PII Lauksaimniecība
Vieta: 
Kandava
Iepriekšējā izglītība: 
* Pamatizglītība
Veids: 
* Klātiene
Kvalifikācija: 
Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis

 

Informācija par IP Lauksaimniecības tehnika atrodas mājas lapas www.kandavastehnikums.lv sadaļā Izglītības programmas- Lauksaimniecības tehnika

Uzņemšanas nosacījumi atrodas sadaļā Mācības- Uzņemšana- Reflektantu uzņemšana 2017./2018.m.g. (http://kandavastehnikums.lv/uznemsana)

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķu specialitāte tehnikumā pastāv kopš tā dibināšanas 1945. gadā. Kopējais specialitātes absolventu skaits  klātienē un neklātienē pārsniedzis 3200. Gadu gaitā nepārtraukti ir papildināta un atjaunota materiāli tehniskā bāze. Izglītojamiem, pateicoties tehnikuma sadarbībai   ar  lauksaimniecības uzņēmumiem, ir  iespēja mācību procesā iepazīties ar visjaunāko un modernāko tehnoloģiju un tehniku.

Profesionālie mācību priekšmeti

Mašīnmācība, rasēšana, ievads lauksaimniecībā, spēkratu uzbūve, mašīnu tehniskā ekspluatācija un remonts, lauksaimniecības tehnika, elektrotehnika, elektronika un iekārtu elektroniskā vadība, tehniskā servisa organizācija, satiksmes noteikumi un satiksmes drošība, darba aizsardzība.

Praktiskās mācības

Atslēdznieku , metināšanas , metālapstrādes,  montāžas/demontāžas darbi, lauksaimniecības tehnika, tehniskās apkopes un remonts, darbi lauksaimniecībā, elektroiekārtas.

Kvalifikācijas prakse

Praksi izglītojamie veic 4. kursā. Par prakses vietām izglītojamie izvēlas labākos lauksaimnieciskās ražošanas, tehnikas izplatītāju un tehnisko servisu  uzņēmumos.

Mācību laikā iegūst B un C1  kategorijas autovadītāja apliecību, un B kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecību.