Tuvojās pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam “Solis 2017”!

No šī gada 3.-5.novembrim biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs” jau sesto gadu rīko jauniešu izaugsmes forumu, motivētiem jauniešiem, “Solis 2017”.

“Solis 2017”  ir paredzēts jauniešiem, kuri vēlas attīstīt un izaicināt sevi, satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un vairot idejas par aktīviem  jauniešiem. Forums dalībniekiem piedāvā dažāda veida aktivitātes: lekcijas, radošās darbnīcas, diskusijas, ekskursijas un grupu darbu. Būs iespēja gan pašiem “paspīdēt”, gan mācīties no citiem!   Aicinām izmantot iespēju trīs skaitās dienas aizvadot burvīgā vienu namā meža vidū ar vairāk kā 50 citiem līdzīgi domājošiem, atraktīviem jaunajiem cilvēkiem! Ideju apmaiņa, smiekli, iedvesma un radošais darbs – tā varētu raksturot šī gada forumu! Mēs strādājam, lai dalībnieki gūtu plašu zināšanu spektru, sākot jau ar mājražošanas specifiku, biznesa procesu, tehniskiem, meteoroloģiskiem, paaudžu nomaiņas un citiem jautājumiem! “Solis” tā ir iespēja iegūt draugus, lieliskas atmiņas un trīs neizmirstamu dienu pieredzi!

Mēs meklējam jauniešus, kuri tic saimniekošanas iespējām laukos, nebaidās uzņemties atbildību, būt radoši un inovatīvi.  Pieteikšanās forumam sāksies jau pavisam drīz, no  9.-22.oktobrim. Reģistrācijas formu meklēt FB lapā @solis2017. Mēs vērtēsim jauniešu motivāciju piedalīties forumā, tādēļ būs jāpārliecina mūs, ka tieši Tu esi tas, ko mēs meklējam J  Nebaidies uzdrīkstēties un piesakies! Forums norisinās no 3.-5.novembrim Ventspils novada Popes pagasta viesu namā “Dekšņi”. Būs organizēts autobuss no Jelgavas.

Foruma tapšanu atbalstu: Ventspils novada domei, Latvijas Agronomu biedrībai, SIA “Silja”, SIA “Konekesko”, LPKS “Latraps”, ZS “Lejasciņi”, SIA “Valtek”, LPKS “Vaks”, SIA “Yara Latvija”, SIA “Amazone”, SIA “Agritrade R”, Valsts pētījumu programmai  Ekosoc LV, ZS “Vilciņi-1”