Ātrās saites

LOSP jauna mājas lapa

Laikam ejot mūsu ierastā vecā mājas lapa jau bija novecojusi. Jau pagājušajā gadā Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome pieņēma lēmumu kardināli mainīt savu interneta saziņas vietni, un uzsāka projektu jauna vortāla izstrādē. Šobrīd esam gatavi Jums piedāvāt jauno vortāla versiju pilota projektā. Ceram ka jaunie risinājumi veicinās LOSP un partneru informācijas izplatīšanu, un lapas apmeklētājiem kļūs vieglāk piekļūt sev interesējošiem datiem.

 

Mērķi, kurus vēlamies sasniegt

  • nomainīt ierasto LOSP mājas lapu uz tehnoloģiski jaunāku un apjomīgāku informācijas vadības sistēmu;
  • izveidot interaktīvu saskarsmes vidi;
  • uzlabot rakstu arhīva meklēšanas risinājumus un to precizitāti;
  • padarīt saskarsmi privātāku un apmeklētājiem saprotamāku;
  • jaunajā vortālā izmantot modernos sociālo tīklu piedāvātos informācijas izplatīšanas veidus;
  • uzlabot iekšējo darba efektivitāti informācijas publicēšanā, papildus integrējot to ar jau šobrīd LOSP ikdienas darbā izmantotajām programmatūrām.

Pilotprojekta stadija

Ņemot vērā gan apjomīgo informācijas arhīvu, kura pārnešana vēl joprojām tiek veikta, gan arī apstākli, ka pašiem jāiemācās darboties ar šo sistēmu, nolēmām, ka būtu vērtīgi šo vortālu aktivizēt jau tagad. Šajā sakarā laipni lūgti ieteikt, komentēt, vai izteikt konstatētos trūkumus, attiecīgi sazinoties e-pasta veidā ar LOSP biroju, vai lapas izstrādātāju. Jūsu ērtībai piedāvājam arī tiešsaistes saziņas formas, lai šo informāciju varētu iesūtīt.

LOSP birojs

Izmantojot šo formu, Jūsu komentāri tiks saņemti LOSP birojā.

Rakstīt LOSP

Lapas izstrādātājs

Izmantojot šo formu, Jūsu komentārus saņems mūsu vortāla izstrādātājs.

Rakstīt izstrādātājam

Vecais informācijas arhīvs un jaunā informācija

Jaunajā vortālā tiešsaistē pašlaik ir pieejama tikai daļa no mūsu apjomīgā informācijas arhīva. Vecāki raksti tiks pārnesti uz jauno sistēmu vēlākā laika posmā. Taču jau šobrī šis portāls ir vienīgais oficiālais LOSP informācijas avots, un no šodienas tas tiek aktīvi papildināts.

Gribējām pateikties par Jūsu atbalstu un ieteikumiem, kā arī novēlēt patīkamu lietošanu!

Patiesā cieņā,
Jūsu LOSP birojs