Konference “Latgale 2020: Lauksaimniecības attīstība – iespējas un izaicinājumi”

Konferences dalībnieki saņems noderīgu informāciju par Latvijas lauku attīstības prioritātēm, ES struktūrfondu pieejamību, atbalsta saņemšanas un lauksaimnieku izglītības iespējām. Būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt speciālistu atbildes.

 

Konferencē piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji, citi eksperti, Rēzeknes tehnoloģiju augstskolas, Malnavas koledžas mācībspēki. Informācija par konferences programmu atrodama pielikumā.

 

Konference notiks šā gada 14. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 115, korpuss 4, 105. auditorija.

 

Konferenci sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Malnavas koledžu rīko biedrība “Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienība”.

 

Dalība konferencē ir bez maksas.

 

Aicinām rezervēt laiku un apmeklēt konferenci! Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūdzam dalībai konferencē pieteikties līdz 13. jūnijam pa tālr. 25772223 vai e-pastu lrla@inbox.lv

 

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 192.06 KB