Reģistrācija sezonas noslēguma pasākumam 14.Rudens Stādu parāde ir sākusies!

Svelmainā vasara tuvojas noslēgumam un sākam gatavoties rudens ražas vākšanai, aicinu piedalīties vērienīgākajā dārzkopības nozares sezonas noslēguma pasākumā 14.Rudens Stādu parāde, kas notiks š.g. 22.septembrī Bulduru Dārzkopības vidusskolas dārzā jau četrpadsmito gadu pēc kārtas.
 
Īpaši aicinām piedalīties rudens velšu audzētājus/darinātājus!
 
Esam izveidojuši mūsdienīgu reģistrācijas platformu, kur pieteikuma anketā Jūs redzat, tikai brīvos moduļu numurus un attiecīgos tekošos metrus, cik konkrētajā numurā ir pieejami.
 
Šogad dodam iespēju D zonā pašiem dalībniekiem izvēlēties, kur vēlas atrasties un anketā atzīmēt jau konkrētu moduli un tekošos metrus. Katrs numurs ir iedalīts par 5 tekošajiem metriem, droši atzīmējiet tikai tik metrus, cik nepieciešams. Organizators gan patur tiesības rediģēt pieteikumus, ja kāda prece ir pārāk lielā skaitā vai neatbilst pasākuma idejai.
D zonā pa vidu būs elektrības pieslēgums.
 
Jums anketā jāaizpilda visi lauki, kas atzīmēti ar *
Vietu sadalījums:
A; B zonas - stādi
C zona - dārza prece, tehnika u.c. ar nozari saistītas preces/pakalpojumi
D zona - amatniecības un pārtikas izstrādājumi
 
Izvēloties attiecīgo zonu, tiek piedāvāti atslēgas vārdi, kurus atzīmējot, jāievēro princips - atzīmēt tikai tos atslēgas vārdus, kādas preces būs Jums līdzi uz pasākumu, nevis visu ar ko nodarbojaties. Atslēgvārdi ir savienoti ar dalībnieku meklētāju, ko apmeklētāji var izmantot uz vietas pasākumā savās mobilajās ierīcēs, lai mērķtiecīgi varētu atrast dalībniekus pēc preču veida un nosaukuma.
 
Mājas lapa tiek tulkota krievu un angļu valodās, t.sk. meklētājs, jo Stādu parādes ir ieguvušas starptautiska līmeņa atpazīstamību un katru gadu, nu jau arī rudens pasākumā ir milzīgs tūristu pieplūdums no Skandināvijas valstīm, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas.
 
Uz tikšanos un paldies par līdzšinējo sadarbību!Ar cieņu / Best Regards,
Stādu un kūdras inovāciju fonds
 
Projekta koordinatore
Silvija Apšiniece