Seminārs par pākšaugu audzēšanu ar Džoelu Viljamu

Lieliska iespēja apmeklēt bezmaksas semināru par pākšaugu audzēšanu ar Džoelu Viljamu no Kanādas (seminārā tiks nodrošināts tulkojums no angļu un latviešu valodu) š.g. 30. septembrī no plkst.10.00-16.00

Semināru vadīs lektors Džoels Viljams, kurš jau vairākkārt viesojies Latvijā, lai dalītos ar zināšanām par ilgtspējīgām lauksaimniecības praksēm. Šoreiz semināra tēma veltīta pākšaugu audzēšanai – ieguvumiem no pākšaugu audzēšanas, audzēšanas iespējas kopā ar citiem kultūraugiem, nepieciešamo barības vielu nodrošināšana un sēklu apstrāde. Semināra izskaņā tiks aicināti arī uzņēmumu pārstāvji, lai pastāstītu par pākšaugu noieta iespējām Latvjā.

Seminārs notiek: Doles Tautas namā, Rīgas iela 26, Ķekava, Ķekavas pagasts, LV-2123.

Semināra programā:

•   Ieguvumi no pākšaugu audzēšanas. Kā norit slāpekļa simbiotiskā piesaiste pākšaugos.

•   Pākšaugu iekļaušana augsekā un to izmantošana zaļmēslojumam vai audzējot kopā ar citiem kultūraugiem jauktos sējumos un mistros.

•   Pākšaugu audzēšana kopā ar citiem kultūraugiem. Slāpekļa aprite starp tauriņziežiem un blakus augiem.

•   Pākšaugu sakņu mijiedarbība ar citiem kultūraugiem.

•   Pākšaugiem nepieciešamo barības vielu nodrošināšana.

•   Pākšaugu sēklu apstrāde un ārpussakņu mēslošana.

•   Pākšaugu noieta iespējas Latvijā (uzņēmumu pārstāvji tiks precizēti vēlāk).

Lektors Džoels Viljams ir aizrautīgs pasniedzējs, kurš ar prieku dalās savās teorētiskajās un praktiskajās zināšanās par ilgtspējīgām lauksaimniecības praksēm, it īpaši augsnes auglības nodrošināšanu, mikroorganismu lomu augsnes auglības veidošanā un augu izturības nodrošināšanu pret slimībām un kaitēkļiem. Džoelam ir talants pasniegt sarežģītas un tikai zinātniekiem saprotamas lietas vienkāršā valodā, tāpēc viņš ir pieprasīts lektors visā pasaulē.

Vairāk informācijas par lektoru viņa mājaslapā: https://www.integratedsoils.com

Valoda: Seminārā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums no angļu valodas uz latviešu valodu.

Dalība seminārā – bez maksas.


 

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 104.78 KB