Ātrās saites

LOSP aicina sabiedrību pārtikas produktus, preces un izstrādājumus iegādāties no zemniekiem un vietējiem ražotājiem

Foto: pexels.com

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iedzīvotājus, valsts un pašvaldību institūcijas kā arī uzņēmumus un organizācijas gan ikdienas uzturam, gan sabiedriskajā ēdināšanā iegādāties Latvijā ražotos pārtikas produktus. Vienlaicīgi, tuvojoties svētkiem, LOSP aicina arī citas preces un izstrādājumus iegādāties pie vietējiem ražotājiem, tādā veidā palīdzot uzņēmējiem pārvarēt krīzes situāciju.

LOSP valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs: “Laikā, kad valstī ir noteikts ārkārtas stāvoklis saistībā ar COVID-19, īpaši svarīgi ikvienam rūpēties par sevi, uzturā lietojot kvalitatīvus un veselīgus Latvijā ražotus produktus. Aicinām pārtikas produktus uzturā iegādāties no vietējiem ražotājiem, tādā veidā atbalstot zemniekus, kuriem šajā sarežģītajā laikā ir būtiski realizēt saražoto produkciju un nodrošināt saimniecības darbības nepārtrauktību. Aicinu arī valsts un pašvaldību iestādes pilnvērtīgi izmantot zaļā publiskā iepirkuma sniegtās priekšrocības, tajā skaitā pārtikas pakās skolēniem iekļaut Latvijā ražotos pārtikas produktus. Vienlaikus aicinu arī dažādus izstrādājumus un preces iegādāties no vietējiem amatniekiem un ražotājiem.”
 
Laikā, kad sabiedrībai jāizvairās no lielveikaliem un vietām, kur ir cilvēku pūļi, LOSP aicina pārtikas produktus, preces un izstrādājumus iegādāties pie ražotājiem saimniecībās vai izvēloties piegādes iespējas no saimniecībām. Ar savu iepirkšanās paradumu maiņu, mēs varam palīdzēt vietējai uzņēmējdarbībai un ietaupīt savus finanšu līdzekļus.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Gundars Jankovs
26672234
gundars.jankovs@losp.lv