Ātrās saites

Izdevniecība “Dienas Bizness” kopā ar Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomi rīko nozares pavasara konferenci tiešsaistē “Latvijas zeme – ilgtermiņa attīstības perspektīvas”.

ES zaļā kursa ietvaros, Latvijas lauksaimniecības un saistīto nozaru sektors saskaras ar vairāk izaicinājumiem nekā to risināšanai ir pieejami finanšu līdzekļi, kas ir viens no nozares attīstības stūrakmeņiem. Ir skaidrs, ka katra no ES definētajām stratēģijām, kā piemēram, “no lauka līdz galdam”, “bioloģiskās daudzveidības stratēģija”, “klimata politika”, “enerģētikas stratēģija” izvirza savas attīstības prioritātes un mērķus, attiecīgi iezīmējot rekomendēto aktivitāšu scenāriju ES dalībvalstīm.

Šobrīd rast līdzsvaru starp visām lauksaimniecību ietekmējošajām politikām ir gana sarežģīti, jo galapatērētājs jebkurā gadījumā būs Latvijas iedzīvotājs, kurš attiecīgi būs maksātājs.

LAIKS: 2021. gada 27. aprīlī
VIETA: Tiešsaiste | www.db.lv
MĒRĶIS: raisīt uz rezultātu vērstas diskusijas, uzklausot visas iesaistītās puses, meklēsim iespējamos risinājumus sekmīgai lauksaimniecības un saistīto nozaru ilgtspējīgai attīstībai, ar mērķi nogādāt veselīgu, Latvijā audzētu un ražotu pārtiku līdz katras Latvijas ģimenes galdam.
MĒRĶAUDITORIJA: Lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares pārstāvji, viedokļu līderi, valsts atbalsta un nodokļu politikas veidotāji, valsts institūciju pārstāvji, uzņēmēji, zemnieki
DARBA VALODA: Latviešu
DALĪBA  KONFERENCĒ: BEZMAKSAS
 
 
Vairāk informācijas:
 
Santa Butāne
Projekta vadītāja | Dienas Bizness
+37126132470
Santa.butane@db.lv