Ātrās saites

Aicinām Jūs uz 26.05.2022. semināru “Sapropelis un tā dauzdveidīgās izmantošanas iespējas lauksaimniecībā” ( LLU sadarbībā ar LOSP, Ogres Piens, Stādu audzētāju biedrība, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības sociācija, Agrore

Šī gada 26.maijā aicinām Jūs uz semināru “Sapropelis un tā dauzdveidīgās izmantošanas iespējas lauksaimniecībā”

  • teorētisko daļu Ciemupes tautas namā;
  • prakstisko daļu saimniecībā “Ogres piens”, lai sniegtu informāciju par projekta ietvarā veiktiem izmēģinājumiem piena lopkopības saimniecībā.

Projekts paredz arī izmēģinājumus divos papildus virzienos:  cāļu piebarošanā un datu analīzē un bioloģiskā sapropeļa mēslojuma izstrāde.


 

Pielikumā semināra darba kārtība!


 

Semināram pieteikt dalību var rakstot uz e-pastu indra.cimermane@losp.lv norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu līdz šī gada 23.maijam.

 

Īsumā par projektu:

 

Projekta partneri: Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Agroresursu un ekonomikas institūts, SIA “Ainava GG”, SIA “Ogres Piens”, SIA “Dagdas aita”, SIA “Stādu audzētava “Dimzas””, LOSP, Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija, Stādu Audzētāju Biedrība

 

Ar ES  ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam atbalstu  kopš 2018. gada tiek realizēts projekts “Inovatīvas dehidratācijas tehnoloģijas pielietojuma izpēte sapropeļa ieguvē, uz sapropeļa bāzes veidotu produktu izmantošanas iespējas augkopībā un lopkopībā”.

 

Pateicoties sapropeļa īpašībām, to var izmantot lauksaimniecībā kā augsnes ielabotāju – organisko mēslojumu un kā vitamīnu-minerālo barības piedevu dzīvniekiem.

 

Sīkāk: http://www.losp.lv/node/6228

 

 

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 69.07 KB