Ātrās saites

Par pārtikas cenu kāpumu un Valdības nespēju profesionāli reāģēt krīzes situācijā

 

LOSP valdes loceklis un Lauksaimniecības statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētājs Kaspars Melnis Latvijas Radio 4 raidījumā "Подробности" par svarīgo nozarē. ( sākot no 20 min)

* Par pārtikas cenu kāpumu un Valdības nespēju profesionāli reāģēt krīzes situācijā un pieņemt labvēlīgus lēmumus kā ražotājiem, tā tautai kopumā. Valdībai jārīkojas jau tagad, nevis tad, kad daļa uzņēmumu jau būs beiguši savu darbību!

* Valdība izvairoties no komunikācijas ar uzņēmējiem/ lauksaimniekiem un neveidojot valstiskus mehānismus vietējo uzņēmēju aizsardzībai- tādejādi VALDĪBA ATBALSTA LIETUVAS, POLIJAS UZŅĒMĒJUS, jo šis valstis jau veikušas daudzas darbības savu valstu uzņēmēju aizstāvībai un starptautiskas konkurētspējas veicināšanai.

* LOSP sadarbībā ar biedru organizācijām neskaitāmas reizes aicinājušas valdības pārstāvjus uz diskusiju kopīgiem risinājumiem. Tomēr valdības pārstāvji izvēlas "strausu metodi- galva zemē- neko neredzu neko nedzirdu nekas nav jādara".

* paliek aktuāls jautājums -KAD valdība sāks pieņemt kādus lēmumus, jo neskaidrība par rītdienu sarežģī darbu uzņēmējiem.

 

https://lr4.lsm.lv/lv/raksts/izklasta/31-maja-sankcii-protiv-rf-odnopolie-semi-pischevoy-krizis.a161421/?fbclid=IwAR0MeGqwvsdlfU4u33dJ2KdQHeATQjNvIETzX4i_O58c5gjKtuEQyQm6aAk