Ātrās saites

Turpmāk LOSP iknedēļas infolapa e-pastos un mājaslapā!

No 2023.gada februāra LOSP infolapa pārtapusi jaunā veidolā! Turpmāk visi raksti par aizvadīto un nākamo nedēļu būs kompakti pārskatāmi un savienoti ar saiti uz plašāku informāciju - paziņojumu, ziņu, aktualitāti, mediju sižetiem utt. 

Visas ziņas ik nedēļu apkoposim kategorijās:

  • LOSP aktualitātes;
  • LOSP biedru aktualitātes;
  • Institūciju aktualitātes (Zemkopības ministrija, LAD u.c.);
  • Lauksaimniecības nozare masu medijos Latvijā un ārvalstīs.

Aicinām LOSP biedrus ik nedēļu iesūtīt savas aktuālās ziņas publicēšanai infolapā līdz kārtējās nedēļas trešdienas beigām!

Labprāt arī uzklausīsim biedru atsauksmes un ieteikumus par LOSP modernizēto infolapu, saņemot ziņu e-pastā: losp(at)losp.lv. vai pr(at)losp.lv.  

2023.gada februāra/marta nedēļu infolapa: https://ej.uz/LOSPinfo2023feb

UZMANĪBU! Gadījumā, ja esat LOSP biedrs, bet neesat saņēmis LOSP infolapu, kas tika nosūtīta biedriem šā gada 27.februārī, aicinām ieskatīties sava e-pasta mēstuļu jeb "spam" sadaļā un atzīmēt, ka saņemtais e-apsts nav mēstule, lai arī turpmāk ienākošās ziņas nenonāktu "spamā". Savukārt, ja neesat saņēmis infolapu, taču vēlaties pieteikties tās abonēšanai, aicinām nosūtīt pieteikumu uz pr(at)losp.lv ar e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt ziņu.

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!