Ātrās saites

Laukaugu nozares ziņojums par nozares problēmām, iespējām, vajadzībām

LSIF projekts

Realizējot  Eiropas Sociālā fonda (SIF) projektu, šī gada 27.septembrī turpināsim iepazīties ar lauksaimniecības nozarēm. Šoreiz prezentāciju par savu nozari, tās problēmām, iespējām un vajadzībām sniegs laukaugu nozares pārstāvji- biedrība “Latvijas Sēklaudzētāju asociācija un biedrība “Kartupeļu audzētāju un pārstrādātāju savienība”.

Dalība pasākumā ir ierobežota, tamdēļ aicinām pieteikties līdz 23. septembrim!

Esi zinošs-iepazīsti līdzdarbojošās nozares!

Darba kārtība- pielikumā!

 

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) 2011.gada 1.februārī uzsāka Eiropas Sociālā fonda projekta 1DP/1.5.2.2.2/10/APIA/SIF/087 „Lauksaimnieku un lauku pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbības stiprināšana - aktīvai un kvalitatīvai līdzdalībai lēmumu pieņemšanā ” īstenošanu. “93% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.” Projekta īstenošanas un attiecināmo izmaksu periods ir no 01.02.2011 līdz 30.11.2011.


 

Sīkākai informācijai:

LOSP birojs

tel:  67027320

 

 

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 3.21 MB