Ātrās saites

Projekta “Nākotne bez robežām” noslēguma nometne Ventspilī

LAT-LIT projekts

No 29.septembra līdz 2.oktobrim Ventspilī norisināsies projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” noslēguma nometne.

Nometne tiek organizēta Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” ietvaros. Projekta pamatmērķis ir palielināt lauksaimniecības nozares prestižu Latvijas – Lietuvas jauniešu vidū, vienlaicīgi veicinot uzņēmējdarbības attīstību un nacionālo tradīciju saglabāšanu.

Nometnes mērķis ir stiprināt pierobežas teritorijā dzīvojošo jauniešu sadarbību. Nometnes ietvaros projektā iesaistītie jaunieši darbosies darba grupās un gatavos ieteikumus, kā attīstīt uzņēmējdarbību un reģionālo attīstību. Tā kā visa projekta ietvaros jaunieši strādāja pie saviem projekta darbiem, tad nometnē tiks sniegts izstrādāto biznesa ideju prezentāciju kopsavilkums. Jaunieši sniegs koncentrētas biznesa plānu prezentācijas, kuru laikā jaunieši iejutīsies modelētā situācijā, kā tiekoties ar potenciālajiem investoriem, tos ieinteresēt un pievērst to uzmanību uz biznesa plānu realizēšanu.

Tāpat nometnes ietvaros jaunieši piedalīsies apkārtnes sakārtošanas talkā, iesaistīsies dažāda veida sociālās aktivitātes, kas stiprinās jauniešu sadarbību un veicinās tradicionālo iemaņu un prasmju apgūšanu. Nometnes noslēgumā tiks definēti uzdevumi turpmākai jauniešu sadarbībai.

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 324.5 KB