Ātrās saites

Projekta “Nākotne bez robežām” noslēguma brauciens uz Poliju

LAT-LIT projekts

No 21.līdz 24.oktobrim vairāki Latvijas un Lietuvas jaunieši piedalās pieredzes apmaiņas braucienā Polijā, kas tiek organizēts projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” ietvaros.

Gada garumā projektā iesaistītie jaunieši no Latvijas un Lietuvas piedalījās darba grupās, pieredzes apmaiņas braucienos un paralēli strādāja pie savu biznesa plānu izstrādāšanas. Visi biznesa plāni, kā arī jauniešu aktivitāte tika izvērtēta un tika noteikta uzvarētāja komanda, kura nopelnīja iespēju doties pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju. Uzvarētāja komanda ir Vimpil un viņu izstrādātais biznesa plāns par medus izmantošanu SPA pakalpojumos. Vimpil komandas sastāvs: Mārtiņš Vītols (LV), Ieva Bieliūnaite (LT), Povilas Pakalka (LT) un Ilze Balgalve (LV). Pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju devās arī aktīvākie jaunieši, kuri sistemātiski strādājot bija pierādījuši savu vēlmi darboties projektā: Mantas Dumbrauskas (LT); Kristīne Dreija (LV); Klinta Dirnēna (LV); Indra Mūgienė (LT); Zanda Rosicka (LV); Ieva Paulaukskaitė (LT); Kristīne Eglīte (LV) un Asta Paulauskaitė (LT).

Pieredzes apmaiņas brauciens tiek organizēts Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros, ar mērķi stiprināt pierobežas teritorijā dzīvojošo jauniešu sadarbību. Polijas brauciena ietvaros jauniešu grupa apmeklē vairākas Polijas pilsētas – Suvalki (Suwalki), Gdaņsku (Gdansk), Elblagu (Elblag), Malborku (Malbork), Olštinu (Olsztyn).

Šis brauciens ir kā projekta noslēguma balva labākajiem un aktīvākajiem projektā iesaistītajiem Latvijas, Lietuvas jauniešiem, par ieguldīto laiku un idejām, kas veltītas izstrādājot biznesa idejas, kas ir pilnveidojamas un realizējamas dzīvē, tādejādi attīstot uzņēmējdarbības vidi arī pierobežas zonā.

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 328 KB