Ātrās saites

Forums jauniešiem – par aktuālo jaunajiem lauksaimniekiem

LAT-LIT projekts

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Jaunas biznesa idejas ar mantotām tradīcijām – nākotne bez robežām” ietvaros ir izveidots forums, lai veicinātu jauno lauksaimnieku sadarbību un informācijas apmaiņu starp Latvijas un Lietuvas jauniešiem.
Forums izveidots projekta partnera – Latvijas Jauno zemnieku kluba mājas lapā:  http://forums.jzk.lv.
Foruma mērķis ir veicināt jauniešu sadarbību, informācijas apmaiņu un lauksaimniecības prestiža celšanu.
Jebkuram interesentam ir iespēja reģistrēties forumā, dalīties informācijā, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par tēmām, kas ir aktuālas ikvienam jaunietim, kurš redz lauksaimniecību kā prestižu nozari ar nākotni. Tāpat reģistrējoties forumā iespējams izveidot jaunas sadaļas par tēmām, kas konkrētajā brīdī ir aktuālākas, kā arī noskaidrot citu jauniešu pieredzi un viedokļus.


Pagaidām forumā ir izveidoti pieci galvenie bloki: Latvijas – Lietuvas projekts Bez robežām/ Biznesa iespējas un pieredze/ Latvijas Jauno Zemnieku kluba informācija/ Dzīve laukos un pierobežā / Tirgus placis.
Foruma sadaļās iespējams pastāstīt savu pozitīvo pieredzi, iespēju sadarboties ar citu valstu jauniešiem, jauno lauksaimnieku pieredzi un aktualitātēm nozarē dzīvojot laukos pierobežas teritorijā – priekšrocībām un trūkumiem, uzsākot uzņēmējdarbību.


Tāpat forumā iespējams piedāvāt, pirkt, pārdot, mainīt dažādas tehnikas vienības, iegūt informāciju par to servisa iespējām, kā arī uzzināt viedokļus par kvalitatīvākās un cenai atbilstošākās tehnikas iegādi.


Forums ir veids, kā ātri un efektīvi apmainīties ar informāciju, ne tikai lauku jauniešu auditorijai, tā iegūstot inovatīvu un reālajā dzīvē noderīgu informāciju. Tiekamies forumā!


Jebkuru jautājumu gadījumā, kas saistīti ar forumu sazināties ar jzk@jzk.lv!

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 328.5 KB
2 326.5 KB