Ātrās saites

Seminārā „Ietekmē lauksaimniecības un lauku nākotni jau šodien!“ piedalīsies EP deputāte Sandra Kalniete

Latvijas lauksaimnieku biedrības „Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome“ (LOSP) un „Zemnieku saeima“ (ZSA) sadarbībā ar Zemkopības ministriju ir pieteikušas aktīvu cīņu par kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformu pēc 2013. gada, kas Latvijas zemniekiem nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas ar citiem ES lauksaimniekiem. Informatīvās kampaņas „KLP - rītdiena sākas šodien“ ietvaros tiek rīkots semināru cikls „Ietekmē lauksaimniecības un lauku nākotni jau šodien!“
Aicinām Lielrīgas reģiona lauksaimniekus piedalīties seminārā Rīgā, Brīvības gatvē 455, Berģu kultūras namā 8.decembrī.

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome, Zemnieku saeima un Zemkopības ministrija organizē semināru ciklu „Ietekmē lauksaimniecības un lauku nākotni jau šodien!” visos Latvijas reģionos.
Semināru laikā lauksaimnieki tiek informēti par galvenajiem kopējās lauksaimniecības politikas pamatprincipiem, tiks iesaistīti lēmumu pieņemšanas procesā nākotnes nosacījumu izstrādē.


Semināros tiek apspriesti jautājumi par to, kas ir aktīvs lauksaimnieks, maza saimniecība, ko piedāvā un pieprasa zaļās komponentes ieviešana saimniekošanā, kā veiksmīgi sadarboties un kā ekonomiskās aktivitātes lauksaimnieks var orientēt uz tirgu! Lielrīgas reģiona seminārā piedalīsies arī Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete, kura informēs par KLP reformas attīstību un jautājuma virzību Eiropas līmenī.


Seminārs Lielrīgas reģiona lauksaimniekiem notiks:
8.decembrī, Rīgā, Brīvības gatvē 455, Berģu kultūras namā, sākums plkst. 10:00.

Turpmākais gads būs izšķirošais posms KLP reformas jautājumā, kas noteiks, vai Latvijas lauksaimnieki no ES saņems vienlīdzīgus maksājumus sev vēlamā apjomā un kā attīstīsies  lauksaimniecības nozare Latvijā.

Plašāka informācija
Sarmīte Babāne
Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes
projektu vadītāja
Tālr.: 67027274
E-pasts: sarmite.babane@losp.lv

Pievienotie faili lejuplādēšanai

Pievienoto failu un satura autortiesības pieder to oriģinālajiem īpašniekiem. Veicot šīs informācijas vai failu pārpublicēšanu, ir nepieciešama obligāta atsauce uz to oriģinālo autoru!

# Fails Faila izmērs
1 2.54 MB
2 2.34 MB