Ātrās saites

Aicinām piedalīties konferencē “KLP-rītdiena sākas šodien!”

Aicinām piedalīties konferencē “KLP-rītdiena sākas šodien!”

Latvijas lauksaimnieku biedrības „Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome“ (LOSP) un Zemnieku saeima ir pieteikušas aktīvu cīņu par kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformu pēc 2013. gada, kas Latvijas zemniekiem nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas ar citiem ES lauksaimniekiem.

26.janvārī tiek rīkota informatīvās kampaņas „KLP - rītdiena sākas šodien“ noslēguma konference.
Aicinām lauksaimniekus un pārējos interesentus piedalīties konferencē Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā!

Līdz šim jau ir notikuši 5 semināri visos Latvijas reģionos, kur kopumā piedalījās ap 400 lauksaimnieku. Lauksaimnieki seminārus ir vērtējuši atzinīgi, kā arī semināru laikā ir piedalījušies organizāciju kopējā viedokļa veidošanā, atbildod uz jautājumiem par to, kas ir aktīvs lauksaimnieks, maza saimniecība, ko piedāvā un pieprasa zaļās komponentes ieviešana saimniekošanā, kā veidot nākotnes lauksaimniecības politiku Latvijā?

Konferences laikā LOSP prezentēs 5 semināru rezultātu apkopojumu, kā arī akcentēs Latvijas lauksaimniecībai būtiskākos punktus valsts pozīcijā par lauksaimniecības un lauku attīstības nākotni.
Konferencē piedalīsies eksperti no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas, lai prezentētu savu valstu pozīcijas gan jautājumos par tiešmaksājumu izlīdzināšanu, gan lauku attīstību kopumā.
Turpmākais gads būs izšķirošais posms KLP reformas jautājumā, kas noteiks, vai Latvijas lauksaimnieki no ES saņems vienlīdzīgus maksājumus sev vēlamā apjomā un kā attīstīsies  lauksaimniecības nozare Latvijā.

Konference notiks:
26.janvārī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā, Lielā iela 2, sākums plkst. 10:00.

Lūdzam pieteikties dalībai konferencē līdz 25.janvārim, sūtot e-pastu uz adresi: sarmite.babane@losp.lv vai pa tālruni 67027274.

Plašāka informācija
Sarmīte Babāne
Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes
projektu vadītāja
Tālr.: 67027274
E-pasts: sarmite.babane@losp.lv


„Šī informācija sagatavota ar 50 % Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šīs informācijas saturu pilnībā atbild biedrības “Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome” un “Zemnieku saeima” un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Kopienas viedokli.”