Ātrās saites

Aktualitātes

Lai Latvijas ražotāji nebūtu zaudētāji kopējā tirgū.

LOSP ģenerāldirektors Guntis Vilnītis aicina valdību uz rīcību, lai Latvijas ražotāji nebūtu zaudētāji kopējā tirgū.

Par pārtikas cenu kāpumu un Valdības nespēju profesionāli reāģēt krīzes situācijā

 

LOSP valdes loceklis un Lauksaimniecības statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētājs Kaspars Melnis Latvijas Radio 4 raidījumā "Подробности" par svarīgo nozarē. ( sākot no 20 min)

* Par pārtikas cenu kāpumu un Valdības nespēju profesionāli reāģēt krīzes situācijā un pieņemt labvēlīgus lēmumus kā ražotājiem, tā tautai kopumā. Valdībai jārīkojas jau tagad, nevis tad, kad daļa uzņēmumu jau būs beiguši savu darbību!

LOSP valdes locekļi Kaspars Melnis un Guntis Gūtmanis šodien piedalās Rumānijas lauksaimniecības līderu forumā RALF.

 

LOSP valdes locekļi Kaspars Melnis un Guntis Gūtmanis šodien piedalās Rumānijas lauksaimniecības līderu forumā RALF.

Par Ārkārtas stāvokļa noteikšanu iedzīvotāju apgādei ar pārtiku. Par pārtikas atzīšanu kā valsts stratēģisko rezervi Par 5% PVN piemērošanu pārtikai

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) savā biedru Kopsapulcē 11.maijā, analizēja situāciju Latvijā, turpinoties kara darbībai Ukrainā, kas ir radījusi globālus tautsaimnieciskus satricinājumus, nepieredzētu cenu kāpumu energoresursiem, pārtikai un izmaksu kāpumu katram Latvijas ražotājam un iedzīvotājam.   Saskaņā ar Centrālās statitikas pārvaldes datiem, Latvijas bankas ekonomistu vērtējuma 13% gada inflācija vēl nav augstākais punkts – gaidāms vēl straujāks cenu lēciens.

LOSP KOPAPULCES LĒMUMS: izsludināt ārkārtas situāciju !

Kādi scenāriji sagaidāmi rudenī lauksaimiecisko produktu ražošanā un pārtikas apgādē, ja valdība neieklausīsies ražotājos un pārstrādes uzņēmumos un turpinās piekopt "neko nedaram"politiku.
Syndicate content