Informatīvās kampaņas "KLP - rītdiena sākas šodien" noslēguma konference!

See video

26.janvārī tika rīkota informatīvās kampaņas „KLP - rītdiena sākas šodien“ noslēguma konference, kurā tika aicināti piedalīties lauksaimnieki un pārējie interesenti!

Latvijas lauksaimnieku biedrības „Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome“ (LOSP) un Zemnieku saeima ir pieteikušas aktīvu cīņu par kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformu pēc 2013. gada, kas Latvijas zemniekiem nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas ar citiem ES lauksaimniekiem.

Konferences laikā LOSP prezentēja 5 semināru rezultātu apkopojumu, kā arī akcentēja Latvijas lauksaimniecībai būtiskākos punktus valsts pozīcijā par lauksaimniecības un lauku attīstības nākotni.

Konferencē piedalījās eksperti no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas, lai prezentētu savu valstu pozīcijas gan jautājumos par tiešmaksājumu izlīdzināšanu, gan lauku attīstību kopumā.

Turpmākais gads būs izšķirošais posms KLP reformas jautājumā, kas noteiks, vai Latvijas lauksaimnieki no ES saņems vienlīdzīgus maksājumus sev vēlamā apjomā un kā attīstīsies lauksaimniecības nozare Latvijā.