top of page
Green Pastures

Par LOSP

Lauksaimniecības organizāciju
sadarbības padome

Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) ir biedrība, kas apvieno vairāk nekā 50 valsts mēroga ražotāju un pārstrādātāju nevalstiskās organizācijas, kas aptver visu Latvijas teritoriju un visus ražošanas sektorus. LOSP ir lielākā un visplašāk lauksaimniecības nozaru aptverošā nevalstiskā organizācija Latvijā. Organizācija formulē vienotu lauksaimnieku viedokli ražotāju interešu aizstāvībai un tālākām sarunām ar valsts pārvaldes institūcijām, kā arī citiem sadarbības partneriem.

LOSP sadarbojas ar dažādu lauksaimniecības nozaru NVO kā Latvijā, tā arī starptautiskā mērogā. LOSP sadarbības partneru lokā ir Copa/Cogeca - organizācijas, kas pārstāv lauksaimnieku un lauksaimniecības kooperatīvu intereses Eiropas Savienībā (ES) un starptautiskajās institūcijās, kā arī EMB jeb European Milk Board, kas ir jumta organizācija 20 asociācijām, kuras pārstāv piensaimniekus 15 Eiropas valstīs.

Kā kļūt par biedru?

Par biedru var kļūt Latvijas lauksaimniecības nozaru saimniecības un/vai uzņēmumus pārstāvošas nevalstiskās organizācijas, aizpildot pieteikuma formu.

LOSP dalīborganizāciju lokā jau ir vairāk nekā 50 nevalstisko organizāciju, kas kopīgi pārstāv vairumu Latvijas lauksaimniecības nozaru Latvijas, Eiropas un arīdzan starptautiskā mērogā.

Pieteikumu iespējams iesūtīt uz e-pasta adresi: losp@losp.lv, kā arī aizpildot pieteikuma formu zemāk!

Biedra pieteikuma forma

Paldies par pieteikumu!

Sadarbības partneri

bottom of page